Firemné akcie

Rafting je tímový adrenalínový vodný šport, ktorý rozvíja schopnosti tímovej spolupráce a učí ľudí rýchlo a správne sa rozhodovať v stresových situáciách. Rafting je založený na tímovej spolupráci všetkých členov posádky a jej koordinácii profesionálnym vodcom raftu, takže vytvára optimálne predpoklady pre individuálne prežívanie zážitkov z divokej vody, ale aj budovanie tímu. Práve preto sa stal rafting vyhľadávanou športovou aktivitou, zvlášť pre firemné akcie.

Plánujete firemnú akciu, či inú spoločenskú, alebo komerčnú akciu (narodeninová párty, rozlúčka so slobodou), prípadne chcete prekvapiť Vašich obchodných partnerov, odmeniť zamestnancov niečím netradičným? Navrhneme Vašu firemnú akciu tak, aby zodpovedala Vašim predstavám, firemnej kultúre a tiež finančným možnostiam.

Sme ideálnym partnerom pre vaše adrenalínové zážitky nielen v regióne Liptova, Oravy a Tatier. Zabezpečíme Vám organizáciu outdoorových aktivít ako sú paintball, rafting, štvorkolky, buginy, off road autá, lukostreľba, airball - zorbing, airsoft strelnica, streľba zo vzduchoviek, lanové aktivity.